Ön Mekanik Sistem Kontrolü

Oto ekspertiz işlemleri arasında yer alan ön mekanik sistem kontrolü sayesinde, araçlarda daha önceki zamanlarda yaşanmış olan kaza -darbe gibi durumlar su yüzüne çıkarılıyor. Ön mekanik sistem kontrolünde araçta bulunan birçok aksam tek tek incelenerek size bilgi verilir.

Ön Mekanik Sistem Kontrolünde Hangi Bölümler İncelenir?

Motor kayışları, motor soğutma sistemi, direksiyon kutusu, el freni halatları, yakıt deposu, diferansiyel, şanzıman, motor yağ sızdırmazlık, yağ ve hava filtresi, lastiklerin durumu, polen filtresi, ön – arka amortisör, klima, akü, debriyaj boşluğu, bagaj havuzu, podue, şase, difensiyel – transmisyon mili, arazi şanzımanı, ön takım, salıncak burçları, rotiller, akslar, rot kolu, radyatör ve fan, egzoz gibi aksamlar ön mekanik sistem kontrolünde tek tek incelenmektedir.

Unutmayın ki 2. el araç almayı düşündüğünüzde aracın dışarıdan bakıldığında size yansıyan temiz görüntüsü son derece yanıltıcı olabilir. Oysaki araç alacağınızda aldanmamak adına aracın tüm artı ve eksilerini bilmeniz gerekir. Bu konuda ön mekanik sistem kontrolleri sayesinde aracınızın lastikleri, şase bağlantıları, fren balataları, diskleri, rot başları, amortisörleri test edilmektedir.

Mezitli oto expertiz firması olarak otomobilin lastikleri ile fren balataları ve disklerinin ne durumda, ne kadar aşınmış ve ne kadar ömrü kaldığını tespit ederek sizlere rapor ediyoruz. Yine Mezitli Oto Expertiz firması olarak sizlere; periyodik bakım, genel bakım, yürür aksam, fren tamir, parça değişimi, ağır bakım, klima gaz dolumu, rot balans ayarı gibi konularda hizmetler sunmaktayız. Mezitli oto expertiz firması mekanik uzmanları, aracın ön mekanik sistemleri konusunda siz müşterilerini en iyi şekilde aydınlatarak araçların gerçek durum değerlendirmelerini yapmaktadır. Bu sayede araçlara değerinden fazla para ödememeniz konusunda sizlere ışık tutuyoruz. Son teknolojilerle donanmış bilgisayarlı test cihazları sayesinde satın almak istediğiniz araçların gerçek durumunu öğrenerek güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.