Analiz Sonuç ve Raporlama

Oto ekspertiz işlemleri sayesinde almayı planladığınız araçlarla ilgili olarak A dan Z ye bilgilendirilmiş olursunuz. Bir diğer anlamda bu işlem için otomobillere uygulana chek – up işlemidir de diyebiliriz. Gözle görülmeyen otomobil kusurları, değişime uğramış parçalar - kaporta boyaları, aşınmış, yenilenmeye ihtiyacı olan otomobil parçaları expertiz işlemleriyle su yüzüne çıkarılmaktadır. İlgilendiğiniz otomobilin kaza geçmişi var mı, ufacık da olsa bir darbe almış mı, mekanik -motor - şanzıman - alt takımlar, elektronik aksamlarında her hangi bir arıza mevcut mu oto expertiz işlemleri sonucunda tüm bu sorular aydınlanmaktadır.

Dışarıdan bakıldığında temiz görünen bir araç, geçmişinde yıpratılarak kullanılmış hatta kaza sonucu parçaları değiştirilmiş dahası boyanarak ufak tefek dokunuşlarla tüm bu kusurları gizlenmiş olabilir. Ama yine de söz konusu olan otomobil dışardan bakıldığında gıcır gıcır görünebilmektedir. Diğer yandan bu durum tamamıyla bir göz yanımsaması ve kandırmacadır. Zira bu gibi durumlarda hasarlı araçlar hak etmediği fiyatlarla alıcıları kandırmak pahasına satılabilmekte ve sonrasında maddi – manevi büyük sorunlar çıkarmaktadır. Bu gibi hayal kırıklıkları yaşamamak adına seçtiğiniz araçlarla ilgili olarak expertiz işlemini geç kalmadan yaptırmalısınız.

Analiz, Sonuç Ve Raporlama Test Paketleri

Otomobil expertiz işlemleriniz için uzman ve profesyonel kadrodan oluşan Mezitli oto expertizi seçebilirsiniz. Firmamızda; motor performans, fren sistemleri, süspansiyon sistemleri, mekanik – elektrik aksam testleri, yanal kayma, kaporta boya testleri, araç alt sistem kontrol işlemleri, lastik derinlik testi, CS motor testi, yol sürüş testi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bilgisayar sistemleri ile yapılan tüm testler sonuç ve raporlama analizi şeklinde size sunulacaktır. Bu konuda dilediğiniz expertiz paketini seçebilir ve aracınızın iç aksamı ayrıca geçmişi konusunda aydınlanabilirsiniz.

  • 1 – Maxi paket
  • 2 – ultra paket
  • 3 – plus paket gibi farklı fiyat ve içeriklerdeki expertiz paketlerimizden yararlanabilirsiniz.